O malowaniu - Syamarani didi (Jadurani)

Rozmowy Hari-Katha (o Radharani, Krysznie, Mahaprabhu, itp)
Ula
Posty: 13
Rejestracja: wt lut 03, 2009 12:22 am

O malowaniu - Syamarani didi (Jadurani)

Post autor: Ula »

Niezwykle inteligentna i utalentowana Waisznawi. 8-) Ciekawe gdzie mieszka na stale, a moze odwiedza USA i Europe?
Premananda
Posty: 40
Rejestracja: czw sie 07, 2008 6:38 pm

Re: O malowaniu - Syamarani didi (Jadurani)

Post autor: Premananda »

Ula pisze:Niezwykle inteligentna i utalentowana Waisznawi. 8-) Ciekawe gdzie mieszka na stale, a moze odwiedza USA i Europe?
Haribol Ula!
Syamarani didi byla obecna w zeszlym roku na festiwalu we wloszech w Verbanii. wydaje mi sie ze czesto podruzuje z Srila Narayanem Maharajem, wiec prawdopodobnie bedzie ja mozna spotkac na tegorocznym festiwalu w wenecji.
Ula
Posty: 13
Rejestracja: wt lut 03, 2009 12:22 am

Re: O malowaniu - Syamarani didi (Jadurani)

Post autor: Ula »

Witam!
Dzieki za informacje Pramanando. Mam pragnienie blizszego poznania bhaktinki Syamarani , ona ma cos polskiego w sobie. Ciekawe czy ma jakies powiazania z Polska? :? :?:
Jestem zachwycona jej wykladami, cudowne!
Szkoda tylko ze nie rozumiem wszystkiego co jest na filmikach :cry: A moze macie tlumaczenia tych wykladow?
Premananda
Posty: 40
Rejestracja: czw sie 07, 2008 6:38 pm

Re: O malowaniu - Syamarani didi (Jadurani)

Post autor: Premananda »

Wiec koniecznie napisz do niej list. oto adres: [email protected]. nic nie wiem na temat polskich korzeni ale coś w tym jest.
Jestem zachwycona jej wykladami, cudowne!
czy mozesz napisać coś więcej ? szczerze mówiąc wysłuchałem tylko jej jednego wykładu w verbanii i to na razie wszystko, a szkoda :(
Szkoda tylko ze nie rozumiem wszystkiego co jest na filmikach :cry: A moze macie tlumaczenia tych wykladow?
nie mamy tłumaczeń, ale to dobra okazja by podszkolić angielski :mrgreen:
Ula
Posty: 13
Rejestracja: wt lut 03, 2009 12:22 am

Re: O malowaniu - Syamarani didi (Jadurani)

Post autor: Ula »

Premananda pisze:Wiec koniecznie napisz do niej list. oto adres: [email protected]. nic nie wiem na temat polskich korzeni ale coś w tym jest.
Jestem zachwycona jej wykladami, cudowne!
czy mozesz napisać coś więcej ? szczerze mówiąc wysłuchałem tylko jej jednego wykładu w verbanii i to na razie wszystko, a szkoda :(
nie mamy tłumaczeń, ale to dobra okazja by podszkolić angielski :mrgreen:
Czytalam jej biogrofie w dziale Bhakti i Sztuka i wydala mi sie tak wielka osobista ze wstydze sie do niej napisac ale moze sie odwaze.
;) dzieki za inspiracje do agielskiego i przyznaje ze faktycznie jest to dobry pomysl i jesli uda mi sie wylowic cos ciekawego to podziele sie z toba.
Premananda
Posty: 40
Rejestracja: czw sie 07, 2008 6:38 pm

Re: O malowaniu - Syamarani didi (Jadurani)

Post autor: Premananda »

nie chcę, ale muszę się pochwalić, że mam niewielką realizację, że życie jest krótkie, a czasu bardzo mało.
więc korzystajmy z towarzystwa Vaisznawów bez skrupułów.
Ula
Posty: 13
Rejestracja: wt lut 03, 2009 12:22 am

Re: O malowaniu - Syamarani didi (Jadurani)

Post autor: Ula »

Premananda pisze:nie chcę, ale muszę się pochwalić, że mam niewielką realizację, że życie jest krótkie, a czasu bardzo mało.
więc korzystajmy z towarzystwa Vaisznawów bez skrupułów.
to prawda te ekonomia moze nasz wykonczyc uffff, boje sie ale napisze do niej. Dzieki za dodanie mi odwagi.
ODPOWIEDZ