Publikowanie i rozprowadzanie książek Śrila Gurudeva

Forum na temat projektów wydawniczych, itp.
madhumangal das
Posty: 3
Rejestracja: ndz lip 11, 2010 11:51 am

Publikowanie i rozprowadzanie książek Śrila Gurudeva

Post autor: madhumangal das »

Hare Kryszna!
Wszelka chwała Śrila Gurudevie!
Drodzy bhaktowie,
Podczas festiwalu-tego we Włoszech-miałem wiele sposobności, żeby rozmawiać( i przemyśleć sobie)z Khanay Lalem i Śripad BV Damodarem Svamim i Śripad BV Sadhu Maharajem na temat publikowania i rozprowadzania książek Śrila Gurudeva.Konluzja jest to-i nie wiem, czy zgadzacie się z tym-moja skromna osoba jak najbardziej-że jest to pierwsza potrzeba dla naszej społeczności w Polsce i ludzi w ogólności, aby książki Śrila Gurudeva były dostępne w naszym ojczystym języku. Zdaję sobie sprawę, że nie jest to łatwe zadanie i że jest kilka barier do pokonania-ale jest to warte wysiłku:) Wystarczy wyobrazić sobie, że za kilka lat możemy podarować naszemu cudownemu Śrila Gurudevie kilka lub kilkanaście pozycji wydanych w języku polskim-wiem,że to mu sprawi ogromna przyjemność...i tym samym łatwiej będzie nam nawiązać z Nim głębszą relację..Ok-żebym się za dużo nie mądrzył i wdzięczył-Khanaya Lal Prabhu wpadł na prosty i fantastyczny pomysł: stworzyć w tym celu fundację. Technicznie nie mam pojęcia jak by to miało funkcjonować-ale jakieś mgliste-a to już jest początek!-pojęcie mam.Sam mogę się zadeklarować wpłacać regularnie pieniądze na ten cel, a po wydaniu książek-rozprowadzać je w czasie wolnym od pracy( a sposobów i kanałów dystrybucyjnych jest kilka)..ewentualnie,po opracowaniu sposobu dodatkowego zbierania funduszy na ten cel,udawać się do bogatych przedsiębiorców z prośba o wsparcie(ehhh..gdybym miał pieniądze to nie byłoby to barierą)....no i niniejszym proszę Was uprzejmie o sugestie i pomysły i opinie( ROZWIĄZANIA).Jestem też ciekaw jak to widzi -i w szczegółach-Khanaya Lal Prabhu-po rozmowach z Tobą widzę, że jesteś kompetentną osobą więc podziel się, proszę, swoimi przemysleniami:co, gdzie, jak i kiedy.W trakcie wymiany myśli pojawią się na pewno fajne pomysły:)
Serdecznie wszystkich pozdrawiam, ślę pokłony mając nadzieję,że nie pisałem powyższego w protekcjonalnym tonie..?
Jay Radhe!!!
ps.co do tlumaczenia-wiem,że sztuką jest to nie lada-Keli Kadamba didi zadeklarowała swoja pomoc ..no i czekam no info od Zosi z Warszawy.
kanhaiyalaldasa
Posty: 79
Rejestracja: czw sie 07, 2008 11:46 am

Re: Publikowanie i rozprowadzanie książek Śrila Gurudeva

Post autor: kanhaiyalaldasa »

popieram wszystko
madhumangal das
Posty: 3
Rejestracja: ndz lip 11, 2010 11:51 am

Re: Publikowanie i rozprowadzanie książek Śrila Gurudeva

Post autor: madhumangal das »

:) ..no to jak rozmawialiśmy na skype-zaczynamy! 8-)
kanhaiyalaldasa
Posty: 79
Rejestracja: czw sie 07, 2008 11:46 am

Re: Publikowanie i rozprowadzanie książek Śrila Gurudeva

Post autor: kanhaiyalaldasa »

masz jakiegoś emaila, to bym Ci coś wysłał?
madhumangal das
Posty: 3
Rejestracja: ndz lip 11, 2010 11:51 am

Re: Publikowanie i rozprowadzanie książek Śrila Gurudeva

Post autor: madhumangal das »

...no i co z tym czymś co chciałeś mi wysłać :) ?
ODPOWIEDZ